QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Zimowy koktajl w gorącej atmosferze

W śnieżny wieczór, 12 marca 2013 roku odbyło się pierwsze w tym roku, nasze spotkanie biznesowe. Na koktajl zorganizowany w restauracji Pan Tadeusz w hotelu Sofitel Old Town przybyło ponad 100 menedżerów i przedsiębiorców. Mimo zimowej aury, atmosfera spotkania była gorąca. Przedstawiono nowy projekt inwestycyjny Wrocławskiego Parku Technologicznego, młodzi aktorzy zaprezentowali się w spektaklu Psi Interes. Rozlosowano także nagrody, a wśród nich vouchery do apartamentów w górach i nad morzem.


Organizatorem spotkania była agencja informacyjna QBusiness Media. Spotkanie poprowadził Leszek Kun, redaktor naczelny portali QBusiness.pl i Renews.pl. Patronem honorowym koktajlu była Loża Dolnośląska BCC. Lożę reprezentował kanclerz loży Marek Woron, wiceprzewodniczący zarządu BCC.

Maciej Potocki, prezes zarządu Wrocławskiego Parku Technologicznego przedstawił "Maszynownię Biznesu" - nowy projekt inwestycyjny parku. W ofercie znajdują się m.in. grunty inwestycyjne na sprzedaż w centrum Wrocławia.

Janusz Paluszkiewicz, zastępca dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Mienia Wojskowego zaprezentował bieżącą ofertę terenów inwestycyjnych na sprzedaż. Następnie nasz specjalny gość Libero Rillo, właściciel winnicy Azienda Agricola Fontanavecchia z włoskiej prowincji Benevento, opowiedział o rodzinnej tradycji produkcji wina oraz zaprosił gości do degustacji win specjalnie dostarczonych z Włoch na nasze spotkanie.

Na nasze spotkanie zaproszenie przyjęło wiele znanych postaci biznesu, prezesów, dyrektorów i przedsiębiorców reprezentujących najważniejsze firmy i instytucje z Wrocławia i regionu.

Łukasz Marzec, dyrektor sprzedaży i marketingu oraz Katarzyna Galik, menedżer marketingu i PR hotelu Sofitel Old Town, wspólnie z całą załogą perfekcyjnie przygotowali nasz koktajl.

Szef kuchni przygotował smakowite potrawy i zakąski koktajlowe. Natomiast firma Eden zapewniła degustację znakomitej kawy Lavazza. Goście mieli też okazję zasmakować we włoskich winach z winnicy Pana Libero Rillo: białe Falanghina del Taburno IGT oraz czerwone Aglianico del Taburno IGT.

Sponsorem spotkania była firma Masterlease, która przedstawiła specjalną ofertę "Profesja - Leasing" adresowaną dla przedstawicieli wolnych zawodów. Natomiast firma Hornet, autoryzowany dealer samochodów Opel i Chevrolet zaprezentowany najnowszy model Opel Adam - stylowy miejski hatchback. Partnerem imprezy była także szwedzka firma Kinnarps, europejski lider w aranżacji i wyposażeniu powierzchni biurowych.

Po części powitalnej przyszedł czas na drugą kuluarową część spotkania i indywidualne rozmowy.

Koktajl był doskonałą okazją do nawiązywania nowych i odświeżenia starych kontaktów biznesowych. Goście wymieli wiele wizytówek.

Młodzi aktorzy z grupy teatralnej Czyści Formaliści zaprezentowali biznes na wesoło w specjalnie przygotowanym, dynamicznym spektaklu Psi Interes.

Po spektaklu, rozpoczęła się loteria wizytówkowa. Pierwszą nagrodę, kolację w restauracji Pan Tadeusz wylosowała Małgorzata Rakowska - nasz fotograf. Kolejną nagrodę ufundowaną przez Agencję Mienia Wojskowego otrzymał Krzysztof Pietkiewicz, dyrektor generalny firmy Orica.

Głównym punktem loteria było losowanie nagród głównych - voucherów na apartamenty ufundowanie przez Sun & Snow Resorts oraz Pobyty.pl. W pierwszej turze losowania los uśmiechnął się do pracowników firmy Hornet, którzy wylosowali pobyty weekendowe w apartamentach w Karpaczu i Szklarskiej Porębie. Prezes firmy, Karol Fuchs nie miał szczęścia i otrzymał nagrodę pocieszenia.

W drugiej turze po emocjonującym losowaniu, wręczono vouchery do apartamentów w Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie. Nagrody wręczały: Marta Sudoł z Sun & Snow Resorts oraz Wioleta Skoczylas z portalu Pobyty.pl.

Po losowaniu nagród, nasi goście w doskonałych humorach kontynuowali spotkania i rozmowy.

Koktajl przebiegał w doskonałej atmosferze, dyskusje i rozmowy przeciągnęły się do późnych godzin nocnych. Ostatni goście opuścili restaurację po 24.

Managers Cocktail to cykliczne spotkania menadżerskie organizowane pod patronatem Loży Dolnośląskiej BCC. Kluczowym celem koktajli jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu. Ogłaszane są nowe inwestycje.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych: QBusiness.pl oraz ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Obsługę prasową spotkania zapewnia agencja PR Expert


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Wrocław Sofitel Old Town.


Zapraszamy do udziału i współpracy podczas kolejnych naszych spotkań biznesowych, które zaplanowaliśmy na 18 kwietnia 2013 roku.


Fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku: Zimowy Koktajl Biznesowy 2013


Sponsorami i partnerami Managers Coctail byli:Źródło: QBusiness.pl

18.03.2013


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe, zimowy koktajl biznesowy


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...