QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Letni Wieczór Biznesu we Wrocławiu

W czwartek, 23 maja 2013 roku odbył się Letni Wieczór Biznes poświęcony "Nowym trendom na rynku inwestycji magazynowo-przemysłowych". Niezwykle interesujący temat został omówiony przez ekspertów z firmy Prologis i agencji Jones Lang LaSalle. Organizatorem spotkania był portal ReNews.pl należący do agencji informacyjnej QBusiness Media.


Na spotkanie do wrocławskiego hotelu Radisson Blu przybyło ponad 100 menedżerów wyższego szczebla zarządzania i przedsiębiorców z Dolnego i Górnego Śląska. Tradycyjnie patronem honorowym wieczoru była Loża Dolnośląska BCC.


Spotkanie poprowadził Leszek Kun, redaktor naczelny portalu Renews.pl i właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media. Gości przywitał także Dawid Szymków, nowy dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Radisson Blu.

Po części powitalnej i przedstawieniu sponsorów i partnerów omówiono niezwykle interesujący temat wieczoru. Najnowsze informacje o rynku powierzchni magazynowo - przemysłowych przedstawił Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang LaSalle w Polsce w prezentacji "Wrocław na magazynowej mapie Polski – wczoraj dziś jutro”. Pobierz prezentację

Ewa zawadzka, Business Development Director Prologis na Polskę oraz Michał Ptaszyński, Land and Development Manager Prologis na Polskę opowiedzieli projekty jutra na rynku wrocławskich nieruchomości w prezentacji „SBU, BTS, LTS. Skróty jutra?”. Pobierz prezentację

Marek Woron, Kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC, Cezary Rutka, BCC i Piotr Kolbusz, Prezes Zarządu Black Point oraz Maciej Rojowski, Dyrektor Biura Zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Szef kuchni Radisson Blu przygotował smakowite potrawy i zakąski koktajlowe. Natomiast firma Eden zapewniła degustację znakomitej kawy Lavazza. Przy muzyce na żywo, goście mieli też okazję zasmakować we włoskich winach i innych trunkach.

Po prezentacjach przyszedł czas na rozmowy kuluarowe i wymianę doświadczeń. Na zdjęciach: Marta Tęsiorowska, Vice President, Marketing & Communications Prologis CEE i Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang LaSalle w Polsce oraz Marta Tęsiorowska w rozmowie z Bartoszem Lesiszem i Dominikiem Łosiem z JOT-BE Nieruchomości.

Pol-Motors, autoryzowany dealer marek Hyundai, Ford i Suzuki zaprezentował kolekcję najnowszych modelu aut Hyundai oraz zapraszał na premierę nowego Suzuki Sx4.Dużym zainteresowaniem cieszyły się także motocykle Suzuki.

Podczas spotkania ofertę działek inwestycyjnych przy ulicy Rakietowej we Wrocławiu przedstawiło biuro nieruchomości JOT-BE. Najnowsze rozwiązania w inwestowaniu środków finansowych proponował Dom Inwestycyjny Xelion wraz z Quercus TFI. Na zdjęciach: Mateusz Ryta i Małgorzata Stochmal, JOT-BE Nieruchomości oraz Arkadiusz Francuz, DI Xelion, Maciej Klimczak, Dyrektor Regionalny Quercus TFI i Wojciech Stefański, Dyrektor Regionalny DI Xelion.

Firma MEDEXO.PL prezentowała zdrowotne krzesła SpinaliS, które dzięki unikalnemu rozwiązaniu skutecznie chronią kręgosłup, a UPS promował usługi kurierskie i przewozowe. Na zdjęciach: Monika Krasowska zachęca do przetestowania krzeseł SpinaliS oraz Paweł Szpak, Area Sales Manager UPS i jego zespół.

Partnerami spotkania była także Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy oraz największa w Polsce agencja pracy Work Serwice. Na zdjęciu: Tomasz Szarek w rozmowie z Martą Cyganik, Baker Tilly.

Po godzinie 21 zostały rozlosowane nagrody w loterii wizytówkowej. Jako pierwsze nowych właścicieli znalazły piłki ufundowane przez Spółkę Wrocław 2012. Kolejne nagrody wręczał Paweł Szpak, Area Sales Manager UPS.

Kolejne nagrody losował i wręczył Wojciech Stefański, Dyrektor Regionalny DI Xelion. Port Lotniczy Wrocław SA ufundował vouchery na obsługę VIP. Anna Kurtek wyłoniła laureatów. Jednym z nich był Jacek Wróblewski, właściciel JOT-BE Nieruchomości.

Letni Wieczór Biznesu przebiegał w doskonałej atmosferze, dyskusje i rozmowy przeciągnęły się do późnych godzin nocnych. Ostatni goście opuścili hotel po godzinie 24.


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu. Ogłaszane są nowe inwestycje.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych: QBusiness.pl oraz ReNews.pl. Zdjęcia wykonał Artur Wojciechowski.


Obsługę prasową spotkania zapewnia agencja PR Expert


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Radisson Blu we Wrocławiu.


Zapraszamy do udziału i współpracy podczas kolejnych naszych spotkań biznesowych, a szczególnie podczas najważniejszego w tym roku spotkania - X edycji Back to Business, który odbędzie się 19 września 2013 roku w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu. Zobacz


Fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Google i na Facebooku


Sponsorami i partnerami Letniego Wieczoru Biznesowego byli:Źródło: ReNews.pl

26.05.2013


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe, Letni Wieczór Biznesu


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...