QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Pierwszy Managers Coctail we Wrocławiu - relacja

W ciepły wieczór, 19 listopada 2009 r. w przepięknej, kameralnej restauracji Pan Tadeusz w hotelu Sofitel Old Town we Wrocławiu odbył się tematyczny Managers Coctail zorganizowany przez Biznesowy Serwis Informacyjny. Ekspertem spotkania był Maciej Reluga, główny ekonomista Banku Zachodniego WBK. Tematem wiodącym była prognoza sytuacji ekonomicznej w Polsce w pierwszym półroczu 2010 r. Czy to już koniec kryzysu?


Na ekskluzywny koktajl przybyło 100 menedżerów i przedsiębiorców wiodących firm z Wrocławiu i Dolnego Śląska. Zainaugurowaliśmy w ten sposób nową formułę wieczornych elitarnych spotkań ludzi biznesu naszego regionu. Kolejne odbędą się w przyszłym roku.Leszek Kun, redaktor naczelny Biznesowego Serwisu Informacyjnego oraz Christian Ruge, dyrektor generalny hotelu Sofitel Old Town powitali zgromadzonych menedżerów i przedsiębiorców. Honorowymi gości byli: Barbara Stauffer, prezes Europejskiej Fundacji Muzycznej, Grzegorz Nowak, światowej sławy dyrygent Królewskiej Filharmonii w Londynie oraz Marek Woron, kanclerz dolnośląskiej loży Business Center Club.Goście w dużym skupieniu wysłuchali krótkiej ale niezwykle konkretnej prezentacji Macieja Relugi, w której nasz ekspert przekazał swoją wiedzę nt. sytuacji gospodarczej i odpowiedział na pytanie wieczoru: czy to jest już koniec kryzysu?

Następnie rolę gospodarzy przejęli Christian Ruge, dyrektor generalny hotelu Sofitel Old Town oraz Giacomo Ciccarelli, prezes Wine&Food, którzy zaprosili gości na niezwykłą, kulinarną wycieczkę do serca kuchni restauracji Pan Tadeusz.Goście z entuzjazmem przyjęli propozycję. W kuchni wszystkich powitał jej szef, Piotr Matras i zaprosił do degustacji wykwintnych przekąsek i deserów włoskich, specjalnie przygotowanych na nasze spotkanie. Wszyscy mogli smakować doskonałych win z najlepszych winnic w Toscanii, które zostały przygotowane przez firmę Wine&Food. Do każdej potrawy serwowany był odpowiednio dobrany gatunek wina.Degustację kulinarną zakończyły niezwykłe desery, które prezentuje Gregory Tugendhat, dyrektor sprzedaży hotelu Sofitel Old Town. Smakowania towarzyszyły dyskusje z naszym ekspertem, odbywały się spotkania i rozmowy kuluarowe. Goście podkreślali doskonałe towarzystwo, niezwykłą atmosferę i oryginalny pomysł łączący ekskluzywne spotkanie koktajlowe z ciekawą prezentacją eksperta. Już teraz umówiliśmy się z Maciejem Relugą na następne wieczorne spotkanie.Partnerami koktajlu byli: Sofitel Old Town, Bank Zachodni WBK, Vantage SA z biurowcem GAMMA, TGC Corporate Lawyers, UPS, Agencja Mienia Wojskowego i Wine&Food. Partnerem byli także firma Panda Security, która ufundowała dla każdego gościa najnowszą wersję programu Panda Internet Security 2010 oraz Carlsberg Polska i Coca Cola.


Foto: Małgorzata Rakowska


Partnerów reprezentowali:

- Krzysztof Pietrkiewicz, dyrektor regionalny i Krzysztof Nieć, Dyrektor Centrum Bankowości Biznesowej Banku Zachodniego WBK,

- Edward Laufer, prezes zarządu oraz Roman Meysner wiceprezes zarządu Vantage SA,

- Artur Rogozik, radca prawny i partner kancelarii prawnej TGC Corporate Lawyers,

- Grzegorz Kochman, dyrektor sprzedaży i Jadwiga Trela, area sales manager UPS,

- Zbigniew Sieja, dyrektor oddziału terenowego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu.


Organizatorami Managers Coctail byli Biznesowy Serwis Informacyjny oraz Sofitel Old Town. Dziękujemy bardzo całej załodze hotelu za perfekcyjne przygotowanie tego niezwykłego spotkania.

Zapraszamy do kontaktu z nami z propozycjami kolejnych tematów, które warto byłoby poruszyć podczas następnych spotkań.Źródło: Biznesowy Serwis Informacyjny

23.11.2009

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...