QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Koktajl inwestycyjny we Wrocławiu

Wieczorem, 29 października br. odbył się koktajl inwestycyjny, który poświęcony był nowoczesnym powierzchniom biurowym. W pierwszej merytorycznej części firma Vastint Poland z grupy Inter IKEA Property Division przedstawiła koncepcję Business Garden na przykładzie kompleksu wrocławskiego parku biznesu, którego budowa właśnie ruszyła. Natomiast firma Kinnarps Polska zaprezentowała najnowsze trendy w aranżacji najnowocześniejszych biur pod kątem potrzeb firmy. Spotkanie odbyło się pod patronatem Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.


Na spotkanie do hotelu INVITE przy ulicy Hubskiej 54 przybyło blisko stu gości, menedżerów i przedsiębiorców z Wrocławia. Gości powitał Leszek Kun, redaktor naczelny portalu QBusiness.pl i właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media.

Następnie goście zostali zaproszeni do sali konferencyjnej na część merytoryczną spotkania poświęconą nowoczesnym powierzchniom biurowym na przykładzie Business Garden Wrocław - najnowszej inwestycji biurowej firmy Vastint Poland z grupy Inter IKEA Property Division.

Tego samego dnia o godzinie 13 odbyła się uroczysta inauguracja inwestycji z udziałem Adam Grehla, wiceprezydenta Wrocławia. Business Garden Wrocław powstanie przy ulicy Legnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Magnolia i stacji kolejowej Mikołajów. Pierwsze trzy budynki kompleksu zostaną wzniesione w części działki położonej od strony ulicy Jaworskiej. Więcej informacji o inwestycji w artykule Business Garden Wrocław

Marek Ulanecki, Leasing Manager Vastint Poland przedstawił koncepcję Business Garden, które dzięki połączeniu rozwiązań z dziedziny architektury, ergonomii i technologii, oferują komfortowe dla ludzi i przyjazne dla środowiska miejsca pracy. Koncepcja wywoła duże zainteresowanie - padło wiele pytań, na które wyczerpująca odpowiadał Marek Ulanecki.

W drugim wystąpieniu, Beata Osiecka, Prezes Zarządu Kinnarps Polska zaprezentowała najnowsze trendy w aranżacji nowoczesnych powierzchni biurowych. Beata Osiecka przestawiła także procesy dostosowania biura do potrzeb firm. Staranne przygotowanie koncepcji i urządzenie powierzchni biurowych zgodnie z wymaganiami firm może zająć nawet do dwóch lat. Także Beata Osiecka odpowiedziała na wiele pytań zadanych przez naszych gości.

Ostatnim punktem pierwszej części spotkania było przedstawienie propozycji urządzenia biura w nowoczesnych i luksusowych autach Lexus oferowanych przez Toyota & Lexus Centrum Wrocław.

Druga koktajlowa część spotkania rozpoczęła się od degustacji znakomitych przekąsek przygotowanych przez szefa kuchni restauracji Melancholia w hotelu Invite.

Na nasze spotkanie przybyło wielu znakomitych gości. Na zdjęciach od lewej: Zbigniew Sieja, Dyrektor OT Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu, Wojciech Dąbrowski, aktor i reżyser, Dyrektor Teatru Komedia, prof. Piotr Wrzecioniarz z Politechniki Wrocławskiej, Prezes TUVPOL i Zbigniew Sebastian, Prezes Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Na zdjęciach od lewej: Beata Osiecka, Prezes Zarządu Kinnarps Polska, Jarosław Skrzyniarz, Dyrektor Regionu Południowo-Zachdniego Kinnarps Polska, Marlena Wawrzyniak, Dyrektor Regionu Votum SA, Leszek Kun i Ewa Łydkowska, Marketing Manager Vastint Poland.

Spotkaniom kuluarowym towarzyszyły degustacje znakomitych trunków i kawy Lavazza przygotowanej przez przez firmę Eden.

Podczas koktajlu odbyło się wiele spotkań biznesowych. Na zdjęciach od lewej: Piotr Poprawski, Dyrektor Centrum Capgemini, Karolina Grzyb z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Katarzyna Mazurkiewicz z Proferty, Magdalena Nowak, Savills i Piotr Biegański z agencji Brochocki i Biegański Nieruchomości.

Toyota & Lexus Centrum Wrocław zaprezentowała gościom najnowsze modele samochodów marki Luxus.

Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu, przedstawiane są nowe inwestycje we Wrocławiu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych: QBusiness.pl oraz ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Invite i restauracji Melancholia przy ulicy Hubskiej 54 we Wrocławiu.


Zapraszamy do udziału i współpracy podczas kolejnych naszych spotkań biznesowych, a szczególnie podczas koktajlu Akcje, Pieniądze, Złoto i ... czyli w co warto zainwestować środki w 2015 roku - który zaplanowaliśmy w środę, 3 grudnia 2014 roku.


Zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


Sponsorami i partnerami Koktajlu Inwestycyjnego byli:Źródło: QBusiness.pl/ReNews.pl

02.11.2014


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...