QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Koktajl inwestycyjny we Wrocławiu

Wieczorem, 29 października br. odbył się koktajl inwestycyjny, który poświęcony był nowoczesnym powierzchniom biurowym. W pierwszej merytorycznej części firma Vastint Poland z grupy Inter IKEA Property Division przedstawiła koncepcję Business Garden na przykładzie kompleksu wrocławskiego parku biznesu, którego budowa właśnie ruszyła. Natomiast firma Kinnarps Polska zaprezentowała najnowsze trendy w aranżacji najnowocześniejszych biur pod kątem potrzeb firmy. Spotkanie odbyło się pod patronatem Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.


Na spotkanie do hotelu INVITE przy ulicy Hubskiej 54 przybyło blisko stu gości, menedżerów i przedsiębiorców z Wrocławia. Gości powitał Leszek Kun, redaktor naczelny portalu QBusiness.pl i właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media.

Następnie goście zostali zaproszeni do sali konferencyjnej na część merytoryczną spotkania poświęconą nowoczesnym powierzchniom biurowym na przykładzie Business Garden Wrocław - najnowszej inwestycji biurowej firmy Vastint Poland z grupy Inter IKEA Property Division.

Tego samego dnia o godzinie 13 odbyła się uroczysta inauguracja inwestycji z udziałem Adam Grehla, wiceprezydenta Wrocławia. Business Garden Wrocław powstanie przy ulicy Legnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Magnolia i stacji kolejowej Mikołajów. Pierwsze trzy budynki kompleksu zostaną wzniesione w części działki położonej od strony ulicy Jaworskiej. Więcej informacji o inwestycji w artykule Business Garden Wrocław

Marek Ulanecki, Leasing Manager Vastint Poland przedstawił koncepcję Business Garden, które dzięki połączeniu rozwiązań z dziedziny architektury, ergonomii i technologii, oferują komfortowe dla ludzi i przyjazne dla środowiska miejsca pracy. Koncepcja wywoła duże zainteresowanie - padło wiele pytań, na które wyczerpująca odpowiadał Marek Ulanecki.

W drugim wystąpieniu, Beata Osiecka, Prezes Zarządu Kinnarps Polska zaprezentowała najnowsze trendy w aranżacji nowoczesnych powierzchni biurowych. Beata Osiecka przestawiła także procesy dostosowania biura do potrzeb firm. Staranne przygotowanie koncepcji i urządzenie powierzchni biurowych zgodnie z wymaganiami firm może zająć nawet do dwóch lat. Także Beata Osiecka odpowiedziała na wiele pytań zadanych przez naszych gości.

Ostatnim punktem pierwszej części spotkania było przedstawienie propozycji urządzenia biura w nowoczesnych i luksusowych autach Lexus oferowanych przez Toyota & Lexus Centrum Wrocław.

Druga koktajlowa część spotkania rozpoczęła się od degustacji znakomitych przekąsek przygotowanych przez szefa kuchni restauracji Melancholia w hotelu Invite.

Na nasze spotkanie przybyło wielu znakomitych gości. Na zdjęciach od lewej: Zbigniew Sieja, Dyrektor OT Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu, Wojciech Dąbrowski, aktor i reżyser, Dyrektor Teatru Komedia, prof. Piotr Wrzecioniarz z Politechniki Wrocławskiej, Prezes TUVPOL i Zbigniew Sebastian, Prezes Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Na zdjęciach od lewej: Beata Osiecka, Prezes Zarządu Kinnarps Polska, Jarosław Skrzyniarz, Dyrektor Regionu Południowo-Zachdniego Kinnarps Polska, Marlena Wawrzyniak, Dyrektor Regionu Votum SA, Leszek Kun i Ewa Łydkowska, Marketing Manager Vastint Poland.

Spotkaniom kuluarowym towarzyszyły degustacje znakomitych trunków i kawy Lavazza przygotowanej przez przez firmę Eden.

Podczas koktajlu odbyło się wiele spotkań biznesowych. Na zdjęciach od lewej: Piotr Poprawski, Dyrektor Centrum Capgemini, Karolina Grzyb z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Katarzyna Mazurkiewicz z Proferty, Magdalena Nowak, Savills i Piotr Biegański z agencji Brochocki i Biegański Nieruchomości.

Toyota & Lexus Centrum Wrocław zaprezentowała gościom najnowsze modele samochodów marki Luxus.

Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu, przedstawiane są nowe inwestycje we Wrocławiu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych: QBusiness.pl oraz ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Invite i restauracji Melancholia przy ulicy Hubskiej 54 we Wrocławiu.


Zapraszamy do udziału i współpracy podczas kolejnych naszych spotkań biznesowych, a szczególnie podczas koktajlu Akcje, Pieniądze, Złoto i ... czyli w co warto zainwestować środki w 2015 roku - który zaplanowaliśmy w środę, 3 grudnia 2014 roku.


Zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


Sponsorami i partnerami Koktajlu Inwestycyjnego byli:Źródło: QBusiness.pl/ReNews.pl

02.11.2014


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe


BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

GDAŃSK - APARTAMENTY

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

KINNARPS - MEBLE

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...