QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

O pieniądzach dla firm rozmawialiśmy na koktajlu finansowym we Wrocławiu

W środę, 22 kwietnia portal QBusiness.pl zaprosił przedsiębiorców z Wrocławia na kolejne spotkanie biznesowe. W pierwszej merytorycznej części nasi eksperci przedstawili możliwości finansowania rozwoju firm oraz aspekty zabezpieczenia prawno-finansowego udziałowców spółek. W drugiej koktajlowej części goście mieli okazję do indywidualnych spotkań i rozmów biznesowych. Impreza odbyła się w hotelu Radisson Blu pod honorowym patronatem Loży Dolnośląskiej BCC.


W hotelowej restauracji przybyłych gości powitał Leszek Kun, redaktor naczelny portali QBusiness.pl i ReNews.pl. Przedstawieni zostali partnerzy spotkania: Bank Zachodni WBK, Europartner, Emporium Group, Hornet - autoryzowany dealer marki Opel oraz Agencja Mienia Wojskowego OT/Wrocław. Następnie przedsiębiorcy zostali zaproszeni do sali konferencyjnej na część merytoryczną.

Po krótkiej przerwie w wypełnionej sali konferencyjnej rozpoczęła się pierwsza część naszego spotkania biznesowego. Leszek Kun przedstawił program tematów, które zostaną omówione w części merytorycznej.

Goście z uwagą wysłuchali informacji na temat najważniejszych kryteriów przyznania finansowania nowego projektu przez bank. Zagadnienie w formie stawianych pytań przedstawił Rafał Dobras, Dyrektor Ryzyka Regionu Kredytów Korporacyjnych Banku Zachodniego WBK. Po wystąpieniu Rafał Dobras odpowiadał na wiele pytań z sali.

Drugim poruszonym tematem były Fundusze Unijne na latach 2014-2020. O najbliższych programach unijnych dotacji opowiedział Bartosz Midura, Prezes Emporium Group. Nowe programy preferują innowacyjność zapewniająca rozwój firm praktycznie w każdej branży.

Na koniec części merytorycznej o zabezpieczeniu prawno-finansowym i planowaniu sukcesji w podmiotach gospodarczych powiedział Grzegorz Michalik, Dyrektor Regionalny z firmy Europartner.

Na spotkanie do hotelu Radisson Blu przybyło wielu znakomitych gości, m.in. Rafał Glinicki, trader, prezes VSA Trader, Benjamin Noga, Wojciech Dąbrowski, aktor, dyrektor Teatru Komedia we Wrocławiu.

Podczas koktajlu, szef kuchni zaprosił gości do degustacji przekąsek, za ś firma Eden przygotowała degustację znakomitej kawy Lavazza.

Przebojem koktajlu okazał się cydr z polskich jabłek podawany przez firmę Exclusive Word.

Na hotelowym patio wrocławski dealer Hornet zaprezentował najnowsze modele samochodów Opel.

Na zdjęciach od lewej: Anna Tarnacka-Bezuch i Agnieszka Skrzypek z Banku Zachodniego WBK oraz Sylwia Śliwa, wiceprezes i Bartosz Midura, prezes Emporium Group.

Na zdjęciach od lewej: Zbigniew Sieja, dyrektor Oddziału Terenowego we Wrocławiu Agencji Mienia Wojskowego oraz Karol Fuchs, prezes zarządu firmy Hornet.

W trakcie koktajlu nawiązano wiele nowych kontaktów biznesowych.

Spotkanie przebiegało w świetnej atmosferze do późnych godzin nocnych.

W organizacji spotkania pomagały nam urocze hostessy, a dobrych humor zapewniały znakomite wina serwowane przez firmę Wine nad Food.

Kolejne nasze spotkanie - Letni Wieczór Biznesu odbędzie się 27 maja Zapraszamy do współpracy. W gronie naszych gości warto pokazać się i przedstawić swoją firmy i propozycje biznesowe. Zapraszamy!


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu, przedstawiane są nowe inwestycje we Wrocławiu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl iReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Radisson Blu.


Zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


Sponsorami i partnerami Koktajlu Inwestycyjnego byli:Źródło: QBusiness.pl/ReNews.pl

26.04.2015


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...