QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Warto inwestować w nieruchomości i obligacje - relacja z Letniego Koktajlu Inwestycyjnego

Aby otrzymać dobre stopy zwrotu, warto obecnie inwestować bezpośrednio lub pośrednio w nieruchomości luksusowe oraz obligacje korporacyjne - rekomendował Łukasz Lefanowicz, prezes Gerda Broker podczas spotkania biznesowego portalu QBusiness.pl. Na zakończenie wakacji, wieczorem, 3 września odbył się Letni Koktajl Inwestycyjny, który zgromadził ponad 100 przedsiębiorców we wrocławskim hotelu Radisson Blu. Honorowym patronem była Loża Dolnośląska BCC.


Przybyłych na koktajl gości powitał Leszek Kun, redaktor naczelny portali QBusiness.pl i ReNews.pl. Przedstawieni zostali partnerzy spotkania: Gerda Broker, Polmotors i Innergo Systems. Następnie przedsiębiorcy zostali zaproszeni do sali konferencyjnej na część merytoryczną.

W sali konferencyjnej Leszek Kun przedstawił program części merytorycznej oraz zaprosił Łukasza Lefanowicza, prezesa firmy Gerda Broker do poprowadzenia głównego tematu spotkania - "Jak i w co warto obecnie efektywnie zainwestować swoje pieniądze".

Łukasz Lefanowicz w swoim wystąpienie zarekomendował inwestowanie w nieruchomości (apartamenty, condo hotele), grunty, obligacje korporacyjne oraz w Fundusz Inwestycyjny Zamknięty GTF FIZ AN inwestujący głównie w nieruchomości i nowe technologie.

Dariusz Franz, prezes spółki Polmotors, autoryzowanego dealera marek Ford, Hyundai i Suzuki zaprosił gości do zapoznania się z nowymi modelami aut wystawionymi na hotelowym patio. Natomiast Leszek Płóciniak, dyrektor regionalny Masterlease przedstawił specjalną ofertą dla firm zainteresowanych zakupem aut flotowych.

Druga część spotkania to ekskluzywny koktajl, podczas którego goście chętnie rozmawiali z ekspertami, nawiązywali kontakty biznesowe. Kuluarowym spotkaniom towarzyszyły liczne degustacje. Wielkim powodzeniem cieszył się bar w którym serwowano ekskluzywną whisky Chivas Legal Extra. Profesjonalni barmani udzielali informacji o nowym brandzie marki Chivas.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z cydrem Meli Melum. Delikatny, półsłodki trunek przypadł wszystkim do gustu. Goście mogli także degustować w smakowitych potrawach przygotowanych przez szefa kuchni hotelu Radisson Blu oraz znakomitej kawie Lavazza dystrybuowanej przez firmę EDEN.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowe modele aut Suzuki Vitara, Hyundai Tucson oraz Ford Mondeo prezentowane na hotelowym patio przez firmę Polmotors. Wystawiony został także oryginalny model motocykla Suzuki.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się oferta firmy Innergo Systems z Krakowa, która specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz obsłudze systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Wojciech Gargul, kierownik handlowy przedstawiał zainteresowanym gościom rozwiązania usprawniające komunikację wewnątrz, jak na zewnątrz firm.

Na koktajlu gościliśmy Marka Worona, kanclerza Loży Dolnośląskiej i wiceprzewodniczącego zarządu BBC i Rafała Glinickiego, tradera, prezesa firmy VSA Trader. Na zdjęciu po lewej stronie: Dagna Dzidowska, Leszek Kun i Marek Woron. Na zdjęciu po prawej: Rafał Glinicki w otoczeniu swojej załogi z VSA Trader.

W trakcie koktajlu odbyło się wiele spotkań i rozmów kuluarowych. Na zdjęciu po lewej Łukasz Lefanowicz, prezes Gerda Broker w rozmowie z gośćmi.

Rozstrzygnięto także konkurs firmy Polmotors. Laureatem okazał się Paweł Charkiewicz z agencji Fabryka Idei, który otrzyma wybrany przez siebie model auta z oferty Polmotors z pełnym bakiem na weekend.

Ciepły wieczór sprawił, że wielu gości spędziło wieczór na hotelowym patio, gdzie mogli nie tylko prowadzić rozmowy biznesowe, ale także poznać auta oraz posilić się znakomitymi przekąskami z grilla. Spotkanie zakończyło się około północy.

Kolejne nasze spotkanie to tradycyjny Back to Business 2015, który odbędzie się 24 września w hotelu Ibis Style. Zapraszamy do współpracy. W gronie naszych gości warto pokazać się i przedstawić swoją firmy i propozycje biznesowe. Zapraszamy!


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu, przedstawiane są nowe inwestycje we Wrocławiu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Zdjęcia wykonała agencja Małgorzaty Rakowskiej.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Radisson Blu za wzorowe przygotowanie naszej imprezy.


Zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


Sponsorami i partnerami Koktajlu Inwestycyjnego byli:Źródło: QBusiness.pl/ReNews.pl

06.09.2015


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...