QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

XII edycja wrocławskiego Back to Business za nami!

W czwartek, 24 września odbyła się XII edycja spotkanie Back to Business we Wrocławiu. Blisko 200 przedsiębiorców i menedżerów świętowało wspólnie z nami zakończenie wakacji się tym razem w hotelu ibis Styles we Wrocławiu. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Loży Dolnośląskiej BCC.


Jesień to intensywny okres działalności dla wielu firm dlatego też w pierwszej części spotkania nasi eksperci z Alior Banku i Emporium Group zaprezentowali źródła finansowania rozwoju przedsiębiorstw. Agencja Nieruchomości Rolnych i Agencja Mienia Wojskowego przedstawiły aktualne oferty gruntów i nieruchomości do przetargu, a OVO Wrocław ofertę biur w multifunkcjonalnym gmachu wznoszonym w centrum Wrocławia.


W drugiej części wydarzenia odbył się ekskluzywny koktajl, konkurs na wybór wina wieczoru. Spotkaniom kuluarowym towarzyszyły liczne degustacje. Spotkanie przebiegało w doskonałej atmosferze i zakończyło około 1 w nocy 25 września.


Blisko 200 przedsiębiorców i menedżerów zarządzających firm i instytucji z Wrocławia powitał Leszek Kun, właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media.

Po przedstawieniu firm - partnerów spotkania, Michał Ledwoch z ibis Styles przedstawił hotel i jego nowoczesne centrum konferencyjne. Następnie ogłoszony został konkurs na wybór wina wieczoru organizowanego przez Wine and Food. Wyłoniona na został komisja także konkursowa. Konkurs już od 6 lat odbywa się we wrześniu zawsze podczas Back to Business.

Następnie goście zostali zaproszeni do sali konferencyjnej na część merytoryczną.

Pierwszym prelegentem był Zbigniew Sieja, dyrektor oddziału terenowego Agencji Mienia Wojskowego. Zbigniew Sieja poinformował o procesie łączenia AMW z Wojskową Agencją Mieszkaniową. Nowa instytucja w dalszym ciągu będzie funkcjonować pod nazwą Agencji Mienia Wojskowego. Dyrektor przedstawił także aktualną ofertę agencji.

Iwona Dyszkiewicz, dyrektor oddziału terenowego przywitała gości w imieniu Agencji Nieruchomości Rolnych, a Joanna Jarawka i Magdalena Kulikowska zaprezentowały aktualną ofertę gruntów inwestycyjnych i nieruchomości zabytkowych.

Następnie Ewa Omasta, kierownik sprzedaży i marketingu przedstawiła OVO Wrocław, mulitifunkcjonalny obiekt o powierzchni blisko 50 000 m2, który się rośnie przy pl. Dominikańskim we Wrocławiu, w którym można nabyć ekskluzywne powierzchnie biurowe. Głównym tematem części merytorycznej było omówienie źródeł finansowania rozwoju przedsiębiorstw. Informacje na temat nowych programów dotacji unijnych przedstawił Bartosz Midura, prezes zarządu Emporium Group.

W kolejnym wystąpieniu, Małgorzata Siekierska-Kwiatkowska, dyrektor ds. produktów kredytowania klienta biznesowego Alior Banku poinformowała o zasadach przyznawania promes, a następnie przedstawiła inne źródła finansowania dla firm: kredyt na innowacje technologiczne, kredyt refinansowany i leasing. Z kolei Andrzej Chlabicz, regionalny dyrektor sprzedaży Alior Leasing przedstawił nową spółkę leasingową, którą powołano w ramach Grupy Alior Banku oraz jej ofertę.

Druga część wydarzenia to ekskluzywny koktajl z licznymi degustacjami przygotowanymi przez naszych partnerów. Dla gości było to doskonały czas na rozmowy z ekspertami, zapoznanie się z ofertami naszych partnerów oraz oczywiście na indywidualne rozmowy biznesowe.

Goście bardzo chwalili doskonałe menu przygotowane przez Szefa kuchni hotelu ibis Styles.

Degustacji whisky Chivas Legal Extra towarzyszyły efektowne pokazy barmańskie.

Goście smakowali także znakomity cydr Meli Melum z polskich jabłek. Trwał konkurs na wybór wina wieczoru.

Honorowym gościem imprezy był Marek Woron, kanclerz Loży Dolnośląskiej i wiceprzewodniczący zarządu głównego BCC. Na Back to to Business także licznie przybyli przedsiębiorcy - członkowie Loży Dolnośląskiej BCC.

Głównymi partnerami spotkania byli: Alior Bank i Emporium Group. Na zdjęciu po lewej: Jacek Herezo, dyrektor regionu Alior Banku. Po prawej Bartosz Midura, prezes zarządu Emporium Group.

Agencja Nieruchomości Rolnych przygotowała ofertę gruntów i nieruchomości. Na zdjęciu po lewej Iwona Dyszkiewicz, dyrektor Oddziału Terenowego ANR we Wrocławiu.

Także Agencja Mienia Wojskowego prezentowała swoje aktualne oferty gruntów inwestycyjnych. Na zdjęciu po lewej: Zbigniew Sieja, dyrektor Oddziału Terenowego i Marianna Gordowy, kierownik marketingu OT AMW we Wrocławiu.

Podczas wydarzenia firma Kinnarps przedstawiła najnowszy fotel - Capella oraz stół konferencyjny Hal regulowany elektrycznie. Na zdjęciu po lewej Jarosław Skrzyniarz, dyrektor regionu południowo-zachodniego Kinnarps Polska.

OVO Wrocław przygotowało ofertę sprzedaży ekskluzywnych powierzchni biurowych. Na zdjęciach Ewa Omasta, kierownik sprzedaży i marketingu oraz zespół OVO Wrocław.

Partnerem spotkania była brytyjska firma ubezpieczeniowa Prudential. Na zdjęciu po lewej Eugeniusz Katiełkin, Menager ds. Rozwoju Sprzedaży oraz Rafał Płatek, kierownik zespołu Prudential we Wrocławiu. Na zdjęciu po prawej: Łukasz Czajkowski, dyrektor Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Po godzinie 21 przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na wino wieczoru organizowanego przez Wine and Food. Profesjonale jury w składzie z gośćmi wybrało najlepsze wino naszej imprezy. Rozlosowano także nagrody ufundowane przez partnerów imprezy.

Eugeniusz Katiełkin, Menager ds. Rozwoju Sprzedaży wylosował i wręczył pierwszą nagrodę w naszej loterii. Kolejne upominki ufundowała Agencja Nieruchomości Rolnych. Laureatów wylosował Tomasz Rynkowski z Oddziału Terenowego ANR we Wrocławiu.

Nagrody ufundowała także firma Emporium Group a szczęśliwego wyboru dokonał Bartosz Midura, prezes zarządu. Na zdjęciu po lewej Tomasz Marcinkowski, prezes zarządu Grupy Zakupowej.

Kolejnym laureatem okazał się mec. Tomasz Szarek z Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy. Nagrodę wręczyła Karolina Grabarczyk z AMW OT Wrocław. Upominki wylosował i wręczył Jacek Herezo, dyrektor regionu Alior Banku, a szczęście dopisało m.in. Sylwii Śliwie, dyrektorowi zarządzającemu Emporium Group.

OVO Wrocław ufundowało kolację w ekskluzywnej restauracji, laureata wylosowała Ewa Omasta, kierownik sprzedaży i marketingu. Kolejną nagrodę ufundował Kinnarps Polska, wygranym okazał się Piotr Nawocki, prezes WiK.

Ostatnią nagrodę, która byłą kolacja dla 2 osób w restauracji hotelu ibis Styles wylosowała mec. Amelia Tosik.

Losowaniu towarzyszyło wiele emocji, gdyż nie było łatwo wylosować nagrodę.

Wydarzenie przebiegało w doskonałej atmosferze. Na zdjęciu po prawej: Małgorzata Siekierska-Kwiatkowska, dyrektor ds. produktów kredytowania klienta biznesowego Alior Banku.

Wydarzenie przebiegało w doskonałej atmosferze do godziny 1 w nocy 25 września.

Do końca roku zaplanowaliśmy jeszcze dwa spotkania. Jednym z nich będzie koktajl 'Pieniądze, Złoto i Pałace", który odbędzie się, na początku grudnia. Wcześniej chcemy zorganizować jeszcze jedno spotkanie poświęcone inwestowaniu środków finansowych w w fundusze nie związane z giełdami. Temat związany ze źródłami finansowania firm planujemy kontynuować w pierwszym półroczu przyszłego roku. Zapraszamy do współpracy. W gronie naszych gości warto pokazać się i przedstawić swoją firmy i propozycje biznesowe. Zapraszamy!


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu, przedstawiane są nowe inwestycje we Wrocławiu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i sympatycznej załodze hotelu ibis Style we Wrocławiu za wzorowe przygotowanie naszej imprezy.


Zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku i Google+


Sponsorami i partnerami Koktajlu Inwestycyjnego byli:Źródło: QBusiness.pl/ReNews.pl

27.09.2015


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...