QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Managers Cocktail w Hotelu The Granary

W ciepły, wiosenny wieczór, 25 marca odbył się ekskluzywny Managers Cocktail zorganizowany przez Biznesowy Serwis Informacyjny. Na miejsce naszego elitarnego spotkania wybraliśmy nowy, butikowy 5-gwiazdkowy The Granary Hotel we Wrocławiu.Zaproszenie przyjęło ponad 100 menedżerów wyższego szczebla zarządzania i przedsiębiorców z Wrocławia i regionu. Honory gospodarza pełnił Leszek Kun, redaktor naczelny Biznesowego Serwisu Informacyjnego, zaś współgospodarzem spotkania była Karolina Kocyłowska, dyrektor generalny The Granary Hotel. Imprezie patronowała Brytyjsko Polska Izba Handlowa.Po uroczystym powitaniu, w pierwszej części koktajlu mogliśmy zapoznać się z tajnikami giełdy oraz przewidywanym rozwojem sytuacji na rynkach kapitałowych w najbliższym perspektywie. Podczas krótkiej prelekcji pt. Pokonać Giełdę! Informacjami podzieliła się Katarzyna Dąbrowska - Zarządzającą Funduszami Arka, wiodącego partnera spotkania.W drugiej, kuluarowej części koktajlu, zaproszeni goście mieli możliwość bezpośrednich luźnych rozmów z naszym ekspertem, a zwłaszcza interesujące było poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: czy warto inwestować, jakie są szanse i zagrożenia. Oczywiście kuluary były miejscem wielu nieformalnych spotkań, nawiązywania nowych i odświeżenia starych kontaktów biznesowych. Wiele osób skorzystało także z zaproszenia do zwiedzania ekskluzywnych apartamentów hotelowych, które specjalnie zostały dostosowane do potrzeb VIP-ów i businessmanów.Także doskonale dobrane menu złożone z oryginalnych, wykwintnych przekąsek specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni na ten wieczór przyczyniło się do zbudowania wspaniałej atmosfery spotkania. Wszyscy mogli smakować doskonałych win z najlepszych winnic w Toscanii, które zostały przygotowane przez firmę Wine & Food, poznać historię i smak Jameson Irish Whiskey oraz napojów Coca Coli.Spotkanie zakończyło się w późnych godzinach wieczornych. Bardzo zadowoleni goście podkreślali doskonałą organizację, interesujący program wieczoru oraz oczarowani zostali wnętrzami i obsługą hotelu The Granary, nowego miejsca spotkań na biznesowej mapie Wrocławia.Partnerami koktajlu byli także: renomowane Dolnośląskie Centrum Laryngologii MEDICUS, które proponuje m.in. diagnostykę i najnowocześniejsze metody leczenia chrapania, Kancelaria Prawna Wiewiórski, specjalizująca się w doradztwie prawnym dla inwestorów zagranicznych oraz dużych polskich przedsiębiorstw z terenu Aglomeracji Wrocławskiej oraz Bovis Lend Lease kompleksowo zarządzająca inwestycjami budowlanymi w Polsce.


Dziękujemy bardzo całej załodze hotelu za perfekcyjne przygotowanie tego niezwykłego spotkania.


Organizatorami Managers Cocktail była Agencja Informacyjna QBusiness Media, wydawca Biznesowego Serwisu Informacyjnego.

Autorem zdjęć jest Małgorzata Rakowska.


Po raz kolejny otrzymaliśmy potwierdzenie, że bardzo dobrze została przyjęta w środowisku biznesowym nowa formuła spotkań zaproponowana przez nasz portal, dlatego też przygotowujemy kolejne tego typu spotkania, które odbędą się w okresie jesiennym. Już teraz zapraszamy do kontaktu z nami w celu zaproponowania tematu wiodącego kolejnych spotkań.


Ponadto proponujemy Państwu udział i współpracę podczas naszych mixerów biznesowych. Pierwszy z nich, Letni Koktajl Biznesowy odbędzie się 25 maja br. i zgromadzi ok. 200 gości, menedżerów wielu firm z różnych sektorów rynku z Wrocławia i regionu. Więcej informacji na stronie: Spotkania biznesoweŹródło: Biznesowy Serwis Informacyjny

27.03.2010

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...