QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Listopadowy Managers Cocktail

Wieczorem, 16 listopada br. odbył się tematyczny Managers Coctail zorganizowany przez agencję informacyjną QBusiness Media. Na nasze ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym przybyło blisko 100 menedżerów i przedsiębiorców z Wrocławia. Tym razem tematem wiodącym koktajlu było niezwykle interesujące zagadnienie: „Perspektywy kursu złotego na tle niepewnej sytuacji ekonomicznej”. Informacjami podzielili się Maciej Reluga i Grzegorz Taraszkiewicz z Banku Zachodniego WBK. W drugiej część imprezy odbyło się wiele spotkań i rozmów kuluarowych. Koktajlowi patronowała Loża Dolnośląska BCC. Gościny udzielił kameralny, butikowy hotel The Granary przy ulicy Menniczej we Wrocławiu.Zgromadzonych gości przywitał Leszek Kun, właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media, wydawcy: Biznesowego Serwisu Informacyjnego - QBusiness.pl oraz portalu o tematyce nieruchomościowej ReNews.pl. W części oficjalnej zostali przedstawieni gości eksperci, partnerzy i sponsorzy koktajlu, którymi byli: partner wiodący - Bank Zachodni WBK oraz ING Real Estate, UPS, Masterlease, i Agencja Mienia Wojskowego. Współgospodarzem imprezy była Karolina Kocyłowska, dyrektor generalny hotelu The Granary, która przedstawiła hotel oraz zaprosiła wszystkich do zwiedzenia jego ekskluzynych wnętrz.W imieniu Banku Zachodniego WBK gości witał Krzysztof Pietrkiewicz, dyrektor regionalny. W spotkaniu udział wzięła także Martyna Mucha ze Stowarzyszenia ODEON. Wspólnie zwróciliśmy się z apelem o pomoc w sfinansowaniu grudniowego koncertu artystów niepełnosprawnych. Zapraszamy firmy do sponsoringu tego wydarzenia, aby w okresie przedświątecznym zagościł uśmiech i radość na twarzach osób niepełnosprawnych. Kontakt: e-mail. martyna.mucha@wp.pl lub tel. 501 528 290.

Leszek Kun podsumował także kolejny rok funkcjonowania portali, które szybko rozwijają się. Publikowane są w nich często unikalne teksty, które zawierają wiele interesujących informacji przydatnych menedżerom i przedsiębiorcom. Zaprezentowane zostały także plany organizacji kolejnych spotkań biznesowych w nadchodzącym roku. Więcej informacji na stronie: Spotkania biznesowePo krótkim powitaniu przyszedł czas na spotkanie z naszymi ekspertami: Maciejem Relugą, głównym ekonomistą Banku Zachodniego WBK oraz Grzegorzem Taraszkiewiczem-Sirockim, Dyrektorem Zespołu Produktów Pochodnych i Strukturyzowanych Banku Zachodniego WBK.

Maciej Reluga przedstawił prognozy kursu złotego na najbliższe lata. Omówił także perspektywy wejścia Polski do strefy EURO oraz przewidywany rozwój sytuacji gospodarczej.

Osoby zainteresowane otrzymaniem pełnej wersji prezentacji prosimy o kontakt z nami.Goście z wielkim zainteresowaniem wysłuchali prelekcji, padło wiele pytań. A nasi eksperci bardzo chętnie na nie odpowiadali. Poruszono m.in. problem zabezpieczenia się firm przed ryzykiem finansowym. Dalsze rozmowy i dyskusja były kontynuowane w drugiej części spotkania w trakcie koktajlu.Doskonale dobrane menu złożone z oryginalnych, wykwintnych przekąsek, czerwone portugalskie wino, smak i aromat Jameson Irish Whiskey oraz napojów Coca Coli znakomicie wkomponowały się charakter naszego prestiżowego spotkania.Koktajl nie mógłby się odbyć bez współpracy i wsparcia sponsorów. Agencja Mienia wojskowego promowała atrakcyjne grunty inwestycyjne. Sponsorami była także globalna firma kurierska UPS i firma Masterlease, lider na rynku długoterminowego wynajmu aut dla firm.ING Real Estate promował piękny, wielofunkcyjny budynek Thespian, który oferuje nie tylko ekskluzywne apartamenty i mieszkania ale także posiada powierzchnie biurowe na sprzedaż.Rozmowy i dyskusje kuluarowe w doskonałej atmosferze trwały do późnych godzin nocnych.Bardzo dziękujemy wspaniałej załodze hotelu The Granary za perfekcyjne przygotowanie tego bardzo udanego spotkania. Dziękujemy także wszystkim sponsorom.

Tradycyjnie zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Zapraszamy do współpracy i udziału podczas kolejnych naszych spotkań biznesowych w przyszłym roku.

Więcej informacji i fotorelacje z poprzednich imprez na stronie: Spotkania biznesowe


Więcej zdjęć można zobaczyć na naszej stronie na Facebooku: Managers Coctail - 16.11.2010Źródło: QBusiness Media

22.11.2010


Tagi: koktajl, The Granary, managers cocktail, Maciej Reluga, Leszek Kun


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...