QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Udany Managers Cocktail we Wrocławiu

Tuż przed wakacjami, 15 czerwca odbył się kolejny nasz Managers Cocktail. Tym razem wiodącym partnerem był BZ WBK Asset Management. Zaprezentowany został także nowy biurowiec Aquariuss Business House realizowany przez Echo Investment we Wrocławiu. Patronem koktajlu była Loża Dolnośląska BCC. Udział w spotkaniu wzięło 100 menedżerów i przedsiębiorców.Spotkanie tradycyjnie poprowadził Leszek Kun, właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media, wydawcy: portalu biznesowego - QBusiness.pl oraz portalu o tematyce nieruchomościowej - ReNews.pl.

Następnie zabrał głos Michał Zimpel, dyrektor inwestycyjny BZ WBK Asset Management i poprowadził prezentację „Rynki są zmienne, ale zasady inwestowania pozostają te same. Inwestowanie w dzisiejszych czasach". Natomiast Katarzyna Kubicka, senior leasing manager Echo Investment podzieliła się informacjami o biurowcu Aquariuss Business House.Po zakończeniu części oficjalnej i prezentacjach, rozpoczęła się część kuluarową, odbyło się wiele nieformalnych spotkań biznesowych. Zainteresowanie budziły oferty naszych partnerów. Spotkaniom towarzyszyły degustacje trunków i znakomitego letniego menu przygotowanego przez szefa kuchni Radisson BLU.Partnerem wiodącym koktajlu był BZ WBK Asset Management reprezentowany przez Michała Zimpela, dyrektora inwestycyjnego i członka zarządu, Jacka Grela, zarządzającego funduszami, Wojciecha Janickiego, dyrektora makroregionu oraz Jerzego Burnata, dyrektora regionu. Dużym zainteresowaniem cieszył się biurowiec Aquariuss Business House oraz oferta firmy Imtech, specjalizującej się w realizacji różnego rodzaju instalacji w obiektach, w tym także na nowobudowanych stadionach.W trakcie spotkanie firma JM Auto zaprezentowała najnowszy model samochodu Suzuki Kizashi oraz modele Subaru.W drugiej części spotkania panowała już wakacyjna atmosfera. Goście szczególnie upodobali sobie atrakcyjne patio. Spotkaniom i rozmowom nie przeszkodził nawet przelotny deszcz. Nawiązano wiele nowych i odnowione stare kontakty biznesowe. Rozmowy i dyskusje kuluarowe w doskonałej atmosferze trwały do późnych godzin nocnych.


Zdjęcia: Małgorzata Rakowska


Umówiliśmy się już na spotkanie podczas tradycyjnego Back to Business Event, które odbędzie się na początku września. W tym roku impreza zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i będzie jednym z najbardziej prestiżowych spotkań biznesowych we Wrocławiu w drugiej połowie roku. Więcej informacji na stronie: Back to Business 2011


Bardzo dziękujemy wspaniałej menedżerom i załodze Radisson BLU Hotel za perfekcyjne przygotowanie tego bardzo udanego spotkania. Dziękujemy także wszystkim sponsorom.


Zapraszamy do współpracy i udziału podczas kolejnych naszych spotkań. Więcej informacji i fotorelacje z poprzednich imprez na stronie: Spotkania biznesowe


Więcej zdjęć można zobaczyć na naszej stronie na Facebooku: Managers Coctail - 15.06.2011


SPONSORZY KOKTAJLU:


Źródło: QBusiness Media

19.06.2011


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe, managers cocktail, koktajl biznesowy, business event


Udostępnij


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...