QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

"Leasingowy" Managers Cocktail we Wrocławiu

12 października 2011 roku odbył się pierwszy z jesiennych biznesowych koktajli zorganizowanych przez portal QBusiness.pl. Wiodącym tematem spotkania był "Leasing dla firm", zaprezentowany przez PKO Bank Polski, wiodącego partnera koktajlu. Tradycyjnie patronem honorowym była Loża Dolnośląska BCC.W imprezie uczestniczyło około 100 menedżerów wyższego szczebla zarządzania i przedsiębiorców z różnych branż z Wrocławia i regionu. Koktajl poprowadził Leszek Kun, właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media oraz redaktor naczelny portalu QBusiness.pl.W pierwszej części spotkania, Tomasz Kulesza, Dyrektor Departamentu Sprzedaży PKO Leasing omówił zagadnienia związane z leasingiem dla firm, ze szczególnym uwzględnieniem wynajmu długoterminowego. W części kuluarowej nasz ekspert prowadził indywidualne konsultacje z zainteresowanymi firmami.Wielką atrakcją spotkania był niezwykle atrakcyjny pokaz sukien koktajlowych z kolekcji wrocławskiej projektantki Agnieszki Światły.Goście entuzjastycznie przyjęli niezwykle barwne widowisko, jakie stworzyły urocze dziewczyny ubrane w przepiękne suknie uszyte z najlepszych materiałów. Więcej zdjęćZłotym sponsorem koktajlu był PKO Bank Polski, który reprezentowany był przez Sylwię Michalik-Franas, Dyrektora Regionalnego Oddziału Korporacyjnego oraz Tomasza Rymwid-Mickiewicza, Zastępcy Dyrektora Regionalnego Oddziału Korporacyjnego we Wrocławiu.W trakcie imprezy sponsorzy zaprezentowali swoje oferty. Włoski deweloper Verona Building zaoferowała apartamenty w Corte Verona. Dom Samochodowy Germaz przedstawił nowy salon aut Mitsubishi oraz promował swoją flagową markę Ford. Agencja Mienia Wojskowego prezentowała nieruchomości przy ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu, na które przetarg odbędzie się jeszcze w tym roku.W drugiej części koktajlu był czas na rozmowy kuluarowe oraz na degustację potraw, napojów i bardzo ekskluzywnych trunków. Niezwykle atrakcyjnie zaprezentowała się nowa wódka J.A. Baczewski, która po kilkudziesięciu latach wróciła do Polski. Goście mieli okazję do degustacji jednych z najlepszych win na świecie z włoskiej winnicy Barone Pizzini. Degustację przygotowała firma Wine&Food. Zakąskom przygotowanym przez szefa kuchni Plainum Palace towarzyszyły napoje Coca Coli.


Zdjęcia: Małgorzata Rakowska


Elitarny koktajl przebiegał w świetnej atmosferze i trwał do późnych godzin nocnych.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i całej załodze Platinum Papace za perfekcyjne przygotowanie tego niezwykłego spotkania.


Pokaz sukien koktajlowych z kolekcji Agnieszki Światły


Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie na Facebooku oraz na Google:

Managers Cocktail_12102011

Zapraszamy do współpracy przy kolejnych jesiennych koktajlach.

Więcej informacji o naszych spotkaniach i fotorelacje z innych naszych imprez biznesowych


Sponsorami i partnerami Managers Coctail byli:Źródło: QBusiness Media

17.10.2011


Tagi: koktajl, Platinum Palace, managers cocktail, spotkanie biznesowe, leasing dla firm


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...