Categories: aktualnosci2011
      Date: Apr 22, 2010
     Title: "Black-Out we Wrocławiu: realne zagrożenie?"
{global_content name="titlelink"}

10 maja 2010 roku we Wrocławskim Parku Technologicznym odbędzie się dyskusja "Black-Out we Wrocławiu: realne...10 maja 2010 roku we Wrocławskim Parku Technologicznym odbędzie się dyskusja "Black-Out we Wrocławiu: realne zagrożenie?". Organizatorami spotkania są DREBERIS Sp. z o.o., przedstawicielstwo BVMW (Federalnego Stowarzyszenia Gospodarczego Małej i Średniej Przedsiębiorczości) w Polsce zachodniej i południowej wraz z Dolnośląską Fundacją Rozwoju Regionalnego jako inicjatorzy Grupy refleksji nad przyszłością energetyki w XXI wieku.


W trakcie dyskusji omówione zostaną zagrożenia i prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska black-outu we Wrocławiu. Organizatorzy wspólnie z uczestnikami spróbują znaleźć odpowiedzi na pytania:

Rezultaty tego spotkania mogą być cennym wkładem dla inicjacji dyskusji o problemach Black-Out na Dolnym Śląsku oraz polsko-niemieckich obszarach przygranicznych. Jej wyniki zostaną zaprezentowane podczas Dolnośląskiego Forum Politycznego i Gospodarczego w Krzyżowej.


W dniu 10 marca 2010 na spotkaniu w Dreźnie zawiązał się polsko-niemiecki zespół, którego celem jest tworzenie przyszłego ponadgranicznego europejskiego regionu nowoczesnej i stabilnej gospodarki energetycznej.


Dyskusja odbędzie się w poniedziałek 10 maja 2010 roku w godzinach 18:00 do 20:30 we Wrocławskim Parku Technologicznym S.A. ul. Muchoborska 18 w sali konferencyjnej w Budynku Alfa.


Więcej informacji i formularz rejestracyjny


Aktualności z Wrocławia


Źródło: DREBERIS Sp. z o.o.

23.04.2010


Tagi: DREBERIS Sp. z o.o., black-out we Wrocławiu

termin: 
miejsce: 
organizator: 
kontakt: